Ťažká Ocele 17 Ťažká Ocele 17 Ťažká Ocele 17 Ťažká Ocele 17 Ťažká Ocele 17 Ťažká Ocele 17

Ťažká Ocele 17" Priemyselné Papierové Fréza Ideálna Pre A3 Papier

€124.90 €113.66
Skladom
w9933

 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Číslo Modelu: 858-A3

 • Ťažká Ocele 17" Priemyselné Papierové Fréza Ideálna Pre A3 Papier

  Úvod:

  Zbrusu nový ručný papier fréza ( YG-858 A3 ) je určený na rezanie papiera 400 listov (pre 80 g Papier A3) v rámci jednej operácie. To je mocný a zároveň jednoducho použiteľný. Právo z krabice si všimnete vysokej kvalite tohto stroja.

  Na rezanie papiera stroj je ideálny pre rezanie A3 papier a kartu do polovice alebo menšie veľkosti (17" palcov rezná šírka). Nastaviteľné bočné prierez a pevné uchytenie systému zabezpečujú čistý a rovný strih každý čas. Môžete ho použiť aj ako stôl píly.

  Kotúč na tejto jednotky je kalenej ocele, ostré ako britva,17" čepeľ. To sa ľahko rezať 80g papiera 400 listov vysoká alebo cca 1.5" . Avšak, mali by ste niekedy potrebovali vymeniť stierače, je táto fréza je navrhnutá tak, že je veľmi ľahké robiť. Na rozdiel od iných rezačky papiera, ktoré vyžadujú, aby ste ako rozoberať celý rezanie zhromaždenie, YG-858 A3 ťažkých papier fréza má ľahko vymeniteľná čepeľ. Stačí použiť priložené Čepeľ Závlačky držať čepeľ, zatiaľ čo vy odskrutkujte skrutky, ktoré držia kotúča na mieste. Čepeľ prichádza hneď a nový človek sa môže dať na rovnako jednoduché. To je obrovské plus, pretože väčšina ľudí, ktorí potrebujú kotúč vymeniť na iné rezačky papiera bude musieť poslať ho späť na výrobcu pre náhradné žiletky vzhľadom na vysokú náročnosť a nebezpečenstvo zámeny iných ťažkých papier žacích nožov.

  Na YG-858 A3 Ťažkých Papier Rezačka je ideálna pre kancelárie, školy, kostoly, podniky, tlač domy, ako aj profesionálnych jednotlivých používateľov.

  Stroj má prešiel CE Certifikácia,ISO9001 Certifikáciu Kvality a prichádza s 2 rokov zdarma záruka.

  Bonus: Ako zvláštne poďakovanie našich zákazníkov, Máme vopred zmontované celý frézy. To je pripravený ísť hneď po vybalení z krabice!

  TOP 4 DÔVODY PRE KÚPU YG-858 A3 FRÉZA

  1. Konštrukcia: Na YG-858 A3 papier rezačka je veľmi dobre postavený. Telo píly je vyrobené z ťažkých ocele. Rezačka zahŕňa ostré ako britva, kalenej ocele čepeľ, ťažká, extra dlhá kovová rukoväť a nastaviteľné bočné rozchod.

  2. Bezpečnosti: YG-858 A3 papier fréza zahŕňa blokovací mechanizmus pre dvoch rukou. Toto pomáha zaistiť používateľov ruky alebo prsty pobyt úplne preč od čepele.

  3. Čepeľ: Na YG-858 A3 papier fréza zahŕňa ostré ako britva kalenej ocele čepeľ, ktorý je navrhnutý tak, aby ľahko zvládnuť všetky vaše rezanie potreby. Mali ste niekedy je potrebné zaostriť alebo výmenu kotúča, čepeľ sa dá ľahko odstrániť pomocou zahrnuté Čepeľ Závlačky. Stačí pripojiť na čepeľ závlačky, odskrutkujte skrutky, ktoré držia čepeľ na mieste a čepeľ prichádza hneď stále bez dotyku čepele. Je to také jednoduché。

  4. Výkon & Presnosti: YG-858 A3 papier fréza bude ľahko preplávať 400 listov 80g papiera. Presnosť YG-858 A3 papier fréza je na špičkovej úrovni. S počítačom generované mriežky v palcoch, v YG-858 A3 papier frézy vám poskytne dokonalý rez každý čas. Funkcie: Všetky Ťažkých Oceľových Base Extra dlhé rezanie držadlo zvýšenie pákového efektu - Cut toľko ako 400 listov papiera bez námahy! Non Protišmykové podložky na stôl použitie. Profesionálne obrábané a montovaných oceľových lamiel železničnej a robustná čepeľ montáž. Počítačom generované Mriežky v palcoch (dole na 1/8") pre presné rezy. Povrch chránený proti poškriabaniu povrchovej úpravy. Tvrdené presné oceľové čepele prispôsobený na továreň. Nové inovatívne plávajúce strane obrysu. Dlhotrvajúci rezanie pad (materiál čepeľ spočíva v rezy). Nastaviteľné papier upínacie zámky dole papier pevne na mieste, eliminuje radenie a trhaniu. Easy-Lock Safety páky zabraňuje rezanie, kým sa neuvoľní. Všetky Kovové Papier Upínaciu Rukoväť.

  Technická Špecifikácia:

  Model: YG-858 A3 Základná Veľkosť: 25 1/2" x 19 1/4" x 2" Celková Veľkosť: 25 1/2" x 19 1/4" x 12 3/4"(Vrátane Rezanie Bar) Maximálna Rezná Šírka: 17" Najlepšie Rezné Veľkosť: Pod A3, B4 A4 B5 A5 B6 B7 Papiera Maximálna Rezná Kapacita: 400 listov vysoká alebo cca 1.5"(pre 80 g Papier A3) Balík rozmer: 30 x 21 x 11" hmotnosť balenia: 58.4 lbs

  Balenie zoznam:

  1 X 17" papier fréza 1 X Kotúč závlačky 5 X Skrutku 1 X užívateľská Príručka

  Štítky: žiara struky, žiara styler, glownigger, žiara palice, bulk, žiara krúžky, rozsvietiť koľajových zásobník, hoh studenej pvc podložky, dekor narodeniny 20, dievča šatku potter, ford fiesta sping.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty