Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne

Yoga mat acupoint masáž kompresného typu akupresúra hlavy a krku vzadu pad 68 cm * 42cm uvoľnene a pohodlne

€36.35
Skladom
w742

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Hrúbka: 10 mm (Začiatočník)
 • farba: fialová,modrá,čierna,sivá,zelená
 • Materiál: NBR

 • Funkcia: 1. Shiatsu masážne podložky a vankúše môžu zmierniť tlak, bolesť, bolesť a svalové napätie, zmierniť bolesť v krku a zvýšenie krvného obehu 2. Pomoc s bolesťou chrbta, napätie, stuhnutosť, nespavosť, únava a mnoho iných podmienok, 3. Pomocou tradičnej Čínskej medicíny na stimuláciu akupunktúrnych bodov, aktivujte dvoch látok, ktoré vytvárajú telo samo o sebe, a pomáhajú relaxovať. 4. Tam sú akupunktúrne body na povrchu každej mat 5. Tam je hustá pena podložky vo vnútri každej rampe Ako to funguje? Shiatsu masáž je ideálny pomocník pre self-liečebné. To môže uvoľnenie endorfínov v tele, ktoré pôsobia ako akupunktúra. Endorfíny majú analgetický účinok a pocit pohody. Mnohí ľudia majú rôzne reakcie na toto, vrátane: šťastie, jasnosť mysle, energie a relax. Ak sa používa pravidelne dosť dlho, akupresúra môžu:-zvýšiť hladinu energie-zlepšenie krvného obehu-znížiť stres, odbúrať krku a chrbta-nižší krvný tlak, zmierniť bolesti hlavy-zlepšenie spánku. ako používať? Umiestnite podložku, na zemi s nechty smerom nahor. Leží na podložke. Pad vám umožňuje zacieliť na zakrivené plochy, ako napríklad krk, pás, a dokonca aj nohy. Najlepší čas je raz denne alebo 10 až 30 minút (alebo podľa potreby). Pre začiatok, je najlepšie začať a/alebo nosiť tričko alebo dať tenkou látkou medzi hrotmi a pleť v krátkom čase. Veľkosť produktu: vankúš: 660 mm * 420mm * 20 mm / 26.0 * 16.5 * 0.79 palcov Vankúš: 400mm * 150mm * 100mmm / 15.7 * 5.91 * 3.94" Čistá hmotnosť: 450 g (vankúš); 200g (vankúš); 50g (skladovanie taška) Brutto hmotnosť: 450 g (vankúš); 200g (vankúš); 50g (úložný vak) Obsah balenia: 1 x Ihla tlakový 1 x vankúš 1 x balenie vrece(môže byť chosed)

  Štítky: foto tapetes, koberec kuchyňa, spálňa koberec, mat tatami, veľké yoga mat, pre mat, 16 kg kettlebell, prehoz cez posteľ deka, obliečky kryt západ slnka, mat jogy.

 • Recenzie (1)

  • Blueyes37f

   Fast delivery mat Super thank you

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty