Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol

Nabíjateľné LED Svetlo na Bicykel Predné Svetlo na Bicykel predné svetlo Lampy Baterky Bicykli jazda na Bicykli Viacero Režimov Super Svetlé Široký Uhol

€13.85 €11.77
Skladom
w501

 • Zdroj Napájania: Batérie
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Zdroj Svetla: LED Žiarovky
 • Montáž Umiestnenie: riadidlá
 • Názov: Svietidlo Svietidlo Na Bicykel
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Nabíjačka: USB Nabíjateľné

 • 1.Napájanie: USB - USB Nabíjateľné. Dodáva sa s nabíjací kábel, ktorý poplatkov od počítač, napájací banky alebo akéhokoľvek zariadenia s USB portom.

  2.Vlastnosti: Super Svetlé - Poskytuje viditeľnosť musíte pri jazde v hmle, denné svetlo, málo svetla, a v noci.To je dosť chytrý, aby si v bezpečí., Viacero Režimov - To má niekoľko druhov, a môže sa použiť ako núdzové svietidlo. Použite ho, keď ste beh, jogging, jazda na bicykli, zmena pneumatiky, noc-časových aktivít.Pomocou Nízkeho Jasu za súmraku, a prejsť na Vysoký Jas v noci. Použite Pomaly Bliká alebo sa Rýchlo Blikajúce pre vysoko-dopravné cesty.môžete prepnúť kliknutím na tlačidlo. Rozlúčiť sa objemné bicykli svetlá s nadmerným elektroinštalácie., Široký Uhol - Široký & dlho pokrytie rozsahu,zabezpečiť dostatočnú šírku v okolí,dostatočný rozsah, v diaľke.Môžete zistiť situáciu na cestách ďalej dopredu vyhnúť sa nehodám.

  Typ: Svetlometov, Predné Koleso LightLight

  Farba: Biela

  Napájanie: Nabíjateľná, USB

  Vlastnosti: Super Svetlé, Nastaviteľným postrekovačom, Viacero Režimov, Jednoduchá Inštalácia, Široký AngleBulb

  Typ: LED

  Režim: 5

  Vzdialenosť (m): 350-500

  Rozsah Vzdialenosť (m): 200-500

  Farba Tela: Čierna

  Kapacita (mAh): 2600

  Štítky: malé prilba bicykel led svetlo, starožitný bicykli, kométa, bike príslušenstvo všeobecné, bicycl lampa, cubrebotas ciclismo, jetski yamaha, požičovňa led set, skied stropné svetlá, bycicle baterka predné.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty