IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky

IP50 Plastové Koleso multi-pins lekárske push pull self-locking kruhový konektor, PZKA zásuvky dva kľúče 40 stupeň spájky kolíky

€5.00 €4.50
Skladom
w271

 • Aplikácia: Zdravotnícke vybavenie,EKG monitor
 • miesto pôvodu: Čína
 • Počet Kontaktov,: 2,3,4,5,6,7,8,10,14
 • Číslo Modelu: PZKA
 • Pohlavie: Žena
 • Názov Značky: StanexCo
 • IP Stupňa:
 • Druh: Push pull self-locking

 • Výrobky Názov: 1P série pevné plastové nádoby, Dvojité kľúč (=40 Stupňov), 7 kolíkov, Letované kontakty

  Séria P Plastové konektor s nasledovné hlavné funkcie:

  1) Malé rozmery, aby sa ubytovať kábel s priemerom až 6,5 mm a umožňujú až 14 letované kontakty.

  2) Ľahké a robustné materiály, rýchle push-pull zamykanie;

  3) Outshell-POLYKARBONÁT (PC), Izolátor-PPS, RoHs certifikované môže byť sterilizované plynu alebo pary.

  4) kontakty sú pozlátené cez meď a nikel,

  5) Rovné a Lakťov; PCB a Letované kontakty

  6) minimálne 2000 párenie/ unmating cyklov bez významne ovplyvňujú elektrické charakteristiky.

  7) zadávaní systém v kombinácii s farebné kódovanie môže byť prevencia mismating.

  Priemysel Použitie:

  Má 2,3,4,5,6,7,8,9,10,14 kolíky pre váš výber, ktorý môže široko používané v lekárskej EKG zariadenia, systémy detekcie, test systému, prístrojové vybavenie, endoskopia, počítačové systémy, elektronické / zmiešané koaxiálny neobmedzené prostriedky a tak ďalej.

  Veľkosť produktu:

  Produkt Foto Detaily:

  Izolátor Špecifikácia pre P séria:

  Viaceré Kľúčové Serveral kľúče a rôzne matica farby sú voliteľné. Nižšie diagramu sú zobrazené farebné matice a viacero kľúčov.

  INTE-AUTO má navrhnuté, vyrobené a distribuované kruhový plastový Push-Pull konektory, ktoré sú špeciálne upravené pre aplikácie, ako lekárskej elektroniky a testovanie a meranie. Ponúkame široký výber konektory s rôznymi kontakt konfigurácie, multipole kontakty a fluidic konektory. Okrem toho, rozsah jeden čas pomocou konektorov a konektory pre sieťové napájanie je k dispozícii. Plastové konektory sú k dispozícii v 2 veľkostiach, v závislosti na kábel priemer.

  Prečo Si Vybrať Náš Obchod? Pôvodné Priame Vaša objednávka dorazí úplne nový v pôvodnom továreň zapečatené balenie. To znamená, že budete mať plnej sile výroba záruka na ochranu vášho nákupu. Rýchlo a Zadarmo Doprava Zdarma a Rýchle dodanie! Začína sa na získanie vašej objednávky dodávaný do dvoch pracovných dní. Záväzok zaviazali Sme sa uistiť, že môžete opustiť túto transakciu spokojní. Kontaktujte Nás, Sme, práca 6 dní v týždni. Pošlite nám správu a dostanete odpoveď krátko. Vráti V prípade, že by ste sa chceli vrátiť nákup, sme umožní vráti, ktoré sú spracované do 14 dní od doručenia tovaru. Výmeny Sme sa zaviazali uistite sa, že necháte túto transakciu spokojní. Sme sú zdrojom najlepšie ponuky a voľné urýchlilo dopravu!Vám umožňuje ušetriť náklady a dlhú dobu s perfektnú kvalitu.

  Naša spoločnosť Certifikát:

  Služby zákazníkom:

  Štítky: konektor db25, 40 pinový konektor, Konektor, 6 pinový konektor, decod, konektorom lemo, 9 pin konektor, mi, KEPNIX, Prijaté.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty