WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov

WD40 Špecialista na Motorke-BALENIE Sprej na Čistenie Reťaze 400 ml + Reťaze je stimulujúce mazivo 400 ml MOTO príslušenstvo Motocyklov

€23.29
Skladom
w1437

 • Formát: Pack 2 produkty
 • Kód Výrobku: 500011A
 • Značky: WD40
 • Názov Značky: WD-40
 • Balenie: Áno, dva Články
 • EAN: 8430624000070
 • Veľkosť: 0.850
 • Druh: Kombinácia

 • Veľa ideálny pre dajte si pozor a Nancií reťazca mimo bike v suchom prostredí, zlúčenina tým, že loď sprej Clean reťazca S, ktoré pomáha odstrániť nečistoty z reťaze a dobre predĺžiť svoj život a výkon, A loď sa od stimulácie mazivo je reťaze v suchom prostredí, ktoré pomáha pre mazanie a ochranu reťazca dostať veľkoobchodný reťazec a dlhotrvajúci výkon.

  Sprej Čistenie reťazí motocyklov je veľmi ľahko použiteľný a rýchlo odstráni nečistoty, mugre, prachu a oleja reťaze. Jeho vzorec, kompatibilné s reťaze a, X Y Z krúžok, vysunutie znečisťujúcich látok a byť suchá, v priebehu niekoľkých minút. Pravidelné čistiace prostriedky pomáha znížiť opotrebovanie reťaze predlžuje jeho výkon.

  To rýchle suché, nie odísť, odpadu a človek Ho a predlžuje výkon z reťazca. Odporúča sa pre reťaze, konzolový stoličky, prevodovky, čistiace a reťaze, čistiace prostriedky je konzolový stoličky a čistiace prostriedky od pinions.

  Odolná mazivo de Reťaze poskytuje mazanie a ochranu reťazca a je kompatibilný s Reťazami ALEBO, X a Z krúžku. Jeho mimoriadne trvalé to sa stáva ideálne pre suché podmienky. Poskytuje vynikajúcu priľnavosť vlastnosti reťazca. Pravidelné používanie pomáha udržiavať výkonnosť a trvalé reťazca.

  To vynikajúce vlastnosti anti drip, poskytuje trvalé mazanie a muž výkon Optimo reťazca.

  Je odporúčané používať v okovách, prevodovky, ALEBO, X a Z krúžky a vždy v okovách, ako sú suché podmienky.

  Sprej veľmi nehorľavý. Chrániť svetlo slnka, nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nádoba na pression, môže prasknúť, ak sa zahrieva.

  Expozícia opakované môže vyvolať sucho alebo školenia trhlinky v koži. Môže vyvolať ospalosť alebo závraty. Môže byť smrteľný v prípade požitia a prenikanie do dýchacích ciest.

  Uchovávajte mimo dosahu detí. Úsese jednoznačne v miestach, dobre vetrané.

  Štítky: 15 auto, motorcycl, f00gx17004, obd2 vci, wow, zadarmo keygen, suché mazivo sprej, wow snooper 2020 wurth, ds150, delphi test.

 • Recenzie (1)

  • Jjanggu007

   Canceled order

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty