LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8 LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8 LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8 LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8 LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8 LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8

LTWFITTING Mosadz Barb Hadice Zníženie Splicer Mender 3/8" ID Hadice x5/8" ID Hadice Kovanie Vzduchu, Paliva Lodí

€8.61
Skladom
w1207

 • vedúci kód: KOLO
 • Materiál: Medi
 • Technics: Kované
 • Pripojenie: Príruby
 • Čistá Hmotnosť: 30g/pc
 • Názov Značky: LTWFITTING
 • Tvar: KOLO
 • Číslo Modelu: HF3913R1006
 • Druh: Únie

 • Popis - Materies:mosadz. - Čistá Hmotnosť:30g/ks. - Typ: Barb Hadice Zníženie Splicer / Mender. - Hadice ID: 3/8", Hadice ID:5/8". - Trvanlivé a vysoký štandard mosadz barb hadice zníženie splicer mender . Bežne sa používa na pripojenie liniek na vzduchu, paliva, oleja a inertné plyny v rýchly a jednoduchý spôsob, ako. Balenie Obsahovať 5,25,200pcs Barb Hadice Zníženie Splicer Mender pre váš výber. Viac si kúpiť lepšiu cenu dostanete! Shippment 1. Skvelé sklade, dostupnosť a rýchle odoslanie sú jadrom našej činnosti. Chceli by sme, aby úsilie, aby proces každej objednávky v priebehu 24 hodín.Môžete si byť istí, by sme rukoväť každej objednávke bez ohľadu na to veľké alebo malé, ako rýchlo, ako môžeme. 2. Dopravca a Dodacie lehoty: - Všetky hardvérové montáž dodaných do USA a Kanady sa mohli tešiť FedEx či DHL služby, ak je táto suma je viac ako 120USD. - Máme medzinárodný predávajúceho, každá položka je povinná kontrolovať dvoch ciel. Čína Príspevok Air Mail, www.knizneuniverzum.sk Štandardná Doprava a DHL global mail, sú našimi hlavnými dopravcami, to zvyčajne trvá asi 2-3 týždne dodať vašu krajinu. 3. Dovozného cla, daní a iných súvisiacich colné poplatky nie sú zahrnuté, zákazníci majú mať všetky tieto extra poplatky, ak došlo. Zákaznícky Servis a spätná Väzba 1. Sme čestní predávajúceho, c ustomer spokojnosť je našou prioritou.Ak nechcete prijímať položky počas tohto obdobia, alebo máte nejaké problémy, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom vašu spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách, aby vypracovali problém s vami. Ak ste spokojní s týmto položky a našich služieb, prosím, láskavo nechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd . Vďaka! 2. Tieto výrobky pochádzajú z nášho spoločného závodu, jeho ročná produkcia je približne 100,000,000 ks. To je jeden z hlavných copperware maker v Číne s 25 ročnými skúsenosťami vo výrobe copperware a už uplynul ISO 9001 zárukou kvality systému potvrdenia, zabezpečiť dlhodobú a stabilnú kvalitu výrobkov. Poznámky Pre hromadnú objednávku, prosím, neváhajte nás kontaktovať a my sa musíme ponúknuť priaznivú cenu pre vás. Ďakujem za pohľad a šťastný ponúkania cien! Poď Späť!

  Štítky: červená čierna barb hadice, hadica barb sklo, mosadz muž barb hadice, pagoda barb hadice, rovno hadice barb mosadz, 1 barb hadice, 3 mm barb hadice, bronz hadice barb, 1 4 bsp barb hadice, koleno hadice barb.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty