K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4

K&F Koncept Smartphone závit pre Statív, Hliníkovej Zliatiny Rýchle Uvoľnenie Doska s 1/4 " Skrutky pre Fotoaparát, Mobilný Telefón

€22.39 €20.15
Skladom
w11496

 • Názov Značky: K&F KONCEPT
 • Veľkosť: Size
 • Package: Áno
 • Materiál: Hliník

 • Popis

  Arca Swiss kompatibilné rýchle uvoľnenie dosky.

  Hliníkové zliatiny materiálu, CNC spracovanie, trvanlivý a nádherné.

  Univerzálny držiak určený pre mobil a kamier, fotografických nadšencov, cestovné fotografov.

  Štandardné 1/4 " skrutky,môžete nainštalovať ďalšie príslušenstvo, ako statív, loptu hlavou a svetlo atď. Môžete tiež pripojiť video, mikrofón, na hornej časti telefónu pripojiť.

  Veľkosť: 3.30"*1.51" *0.31"(L*W*H),môže byť predĺžená na 4.21" mm s pružinou.

  To je pomerne dobre premyslené rýchle uvoľnenie doska (Arca Swiss kompatibilné). Okrem ju používať ako tradičné fotoaparátu alebo objektívu rýchle uvoľnenie dosky, ale tiež plynie tak, že inteligentné telefóny môžu byť namontované na vaše statív.

  * Vyrobené z výborný, pevný hliníkovej zliatiny .

  * Na jar mechanizmus pre telefón je hladký a pevný.

  * Povrch pre použitie s kamerou má vynikajúce protišmykové gumové vložky pre bezpečnosť a stabilitu

  * Má viacero prílohu miest pre použitie s statívy, stojany, gimbals a viac.

  Dodáva sa zabalené vo veľmi robustné a ochranné plastové okno -- skvelé pre balenie s fotoaparátom výstroj, takže to nebude poškodiť a ani nebude to poškriabaniu všetky vaše zariadenia.

  Štítky: statív, 4k akciu, fotoaparát, hliníkový plech, bicykel rýchle uvoľnenie, k f koncept, garmin držiak, podpora ram mount, svorka smallrig, fuji x100v, arca swiss doska.

 • Recenzie (1)

  • Rosenborg 59

   Product the garbage like shipping by ence.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty