Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048 Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048 Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048 Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048 Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048 Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048

Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048

€27.25 €15.26
Skladom
w11185

 • Plátno Tlač: Vysoko presné Tlačený vzor
 • Plátno Metóda Balenia: Zložené
 • Miesto výroby: zhejiang, čína
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Plátno Typ: Monoméru
 • Druh: Package
 • Vzor Typ: scénické
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • ČÍSLO PRODUKTU: NCKS048
 • Čínska Značka: Kaká cross stitch
 • Vonkajšie Balenie: Farebné Políčko
 • Použitie: Obrazy
 • Materiál: 100% Bavlna
 • Výšivky Rozsah: Plná Výšivka
 • Názov produktu: cross stitch súpravy
 • Štýl: Európsky a Americký Štýl
 • Rám: No

 • Cross stitch súpravy,Výšivky, výšivky súpravy s tlačený vzor,11CT-plátno pre Domáce Výzdoba Maľba,Krajiny Plnej NCKS048

  Názov značky: KAKÁ Cross stitch

  Názov produktu: Cross stitch súpravy

  Prihlášky: domov/hotel/office dekorácie & darček

  Materiál z vlákna: bavlna&hodváb

  Plátno tlač: Vysoko-presné Tlačený vzor

  Výšivky Rozsah: Úplné

  Plátno typ: Monoméru

  O vlákien množstvo: S 30% viac množstvo vlákien, absolútne dosť.

  TIPY: jeden vyšívacie nite môžu byť rozdelené do 6 prameňov, za to, 11ct,prosím, použite 3 pramene, jeden steh a 2 pramene pre zadný steh. Nepoužívajte vlákna v zložiť, inak vyšívacie nite nebude stačiť.

  Cutton vlákno(Real streľba)

  Zdravé

  S použitím originálnych eco-bavlna v sin-ťiangu, Čína,Pomocou dvoch časy singeing technológie,Rafinované od 18 procesov s Cieľom dosiahnuť vysokú pevnosť, dobré lesk, nie klesať,a nie je jednoduché sa hromadiť v dokonalej kvalite.

  Hodvábne vlákno(Real streľba)

  Krásne mercerization

  Hodvábne vlákno je vyrobené z bavlny, kreslenie, silikónový olej, vysoká stabilita stereotypy a farbenie,S hodvábny lesk a štruktúru,Svetlé farby, silný zmysel pre troch-dimenzionální,hotový obraz je realisticky.

  Super vysokou Presnosťou

  Pomocou svetovo rozšírené vysoko presné zariadenie,Tlač je veľmi presný,Absolútne žiadne predsudky,farba je jasné a ľahko identifikovať.

  Vyšívacie Ihly

  Robustné a odolné

  Použitie pôvodného kórejský profesionálne vyšívacie ihly,Robustný, pevný deformovať pri ohýbaní.Ihla bod je čistá,ihla tip násilne vloží prst brucho tiež nie zraniť strane,guľaté hlavy chráni ruky.

  Produkt Efekt Displeja

  VÝZVA: obrázky vyššie sú skutočné fotografie našich produktov (CKA0001 Elk).Produkt dostanete pretože model je iný, môže byť uvedeného obrázku veľkosť, farbu, veľkosť, atď. nemôže byť úplne konzistentné,je To normálny jav.

  plátno a vlákna

  CT označuje počet štvorcov v palca (2.54 cm). Menší počet väčších mreže, väčší počet a menšie mreže.

  9CT odkazuje na palca vrátane 9 mreže, so štyrmi prameňmi výšivky line výšivky, tri pramene výšivky line groove, tkanie je veľmi jednoduché, vhodné pre čistý nováčik;

  11CT je palca vrátane 11 mreže, tri pramene výšivky line výšivky, dva prvky výšivky line groove, tkanie obtiažnosť mierna, vhodná pre začiatočníkov, zdatní;

  14CT je palca vrátane 14 mreža, s dvoma prameňmi výšivky line výšivky, s jedným pramene výšivky line groove, tkanie ťažšie, vhodné pre zdatný.

  Ilustrácia

  Ilustrácia z celého steh výšivky metóda

  Bezpečnostné opatrenia

  1. látky zložené dva krát, tvorba "desať" slovo zaniknúť, nájsť stred, z križovatiek podľa výkresu center body označené ako linka číslo, nájsť zodpovedajúce vyšívacie niť, ihla, v centre textílie ihly výšivky.

  2. Na začiatku a na konci nie uzol ihly, zrušil o 1 cm nite a stlačte tlačidlo na zadnej strane tkaniny.

  3. jeden štvorec predstavuje steh plný steh, farba blok na obrázku nie je predstavujú skutočné výšivky farba čiary. Uveďte číslo riadku, podľa riadku počet výber výšivky linky.

  4. prvý vyšívané menej, po vyplnení viac. Pre veľké plochy farba, prvý náčrt vyšívané von, a potom vyplňte vnútri. Pre modely, ktoré majú len dve alebo tri farby a často potrebuje stehov, môžete pracovať s viacerými ihly v rovnakom čase.

  5. Šijacie potrebné vyhnúť sa z jednej oblasti do druhej ďaleko od seba. Pretože výšivky línii za látky, najmä tmavšie linky, objaví sa na prednej strane plátno, tak dokončite, prosím, oblasť, ako prvý, a potom začať vyšívať inej oblasti.

  6. vyšívať smer byť v súlade s cieľom náčrtu, contour, aby sa práca živšie, v výšivky diagram dokončí posledný krok je háčik okraj.

  1. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás. A my vám odpoveď do 24 hodín s výnimkou víkendov.

  2. V prípade akýchkoľvek problémov sa k vám príde, prosím, nebojte sa. Môžete sa na nás obrátiť prvý. Sľubujeme, že sa budeme snažiť všetko pre to, aby vám pomohol.

  3. Venujte prosím pozornosť časový rozdiel medzi nami. Pracujeme v Číne.

  Čas Tabuľke nášho Pracovného času.

  Spoločný problém

  1.Vyzerá to veľmi ťažké vyšívať, môžem dokončiť to?

  Často vyšívané cross-stitch priatelia by mali vedieť, vyšívať čas, najviac bolesti hlavy nie je výšivky, ale väčšinu času je zbytočný na bod, mreže. Avšak, naša KAKÁ cross stitch je presnosť tlače.Vzor je tlačený na výšivky, tkaniny, ktorá eliminuje čas počet mreže.Takže to bude oveľa rýchlejší, v čase ukončenia.

  Štítky: mens pieskovej farby, mat 60x60 biela, metal gear 160t, patch fer kráľovná, vyprázdnené srdcia, hrc brzdové kvapaliny, kinky pančuchy, ako napáliť textílie, marl efekt top.

 • Recenzie (2)

  • Kenalita

   I'm going to look beautiful, the colorful I love. It arrived quickly, perfectly packaged. I hallucinate with this Tienda. I'm going to enjoy it very much this winter at home. A thousand thanks!

  • Carnifex91

   The package arrived within a month after the order was placed; everything arrived fully packed, and I even received more than I expected. Along with printed canvas with overstitched edges (the quality of printing is amazing), I also received colored charts, thread organizers, a surplus of threads, a surplus of needles, a thread cutter, a thistle, an embroidery tool, and a needle threader. I really appreciate the seller's thoughtful approach and the outstanding quality of the product, and look forward to buying more from this store. 10/10 would recommend.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty