Vnútorné veľkosť 40*60 cm displej rám typ self-napínanie obrazovke rám ľahké prevádzkovať vysokej kvality, nie je potrebné strecter

Vnútorné veľkosť 40*60 cm displej rám typ self-napínanie obrazovke rám ľahké prevádzkovať vysokej kvality, nie je potrebné strecter

€62.02
Skladom
w11177

 • Číslo Modelu: 11

 • Produkt funkcia zahŕňa

  1. 2015 typ slef-tensioing obrazovke rám môže nahradiť strane Obrazovky Nosidlách po Slef-tensioing rám nepoužívajte žiadne lepidlo a iných tímov.

  2. Napätie rovnosť medzi okrajom, každú hranu podľa pridelených dĺžke 2-4 napätie bod, cez rally jednotné prevádzky úplne umožniť obrazovky napätie a požiadavky.

  3. môžeme použiť rám, aby štítku ,tlač, rovnako ako pomocou tradičnej kovový alebo drevený rám

  4. Opakované použitie čistý hodváb displej oka (hlavná monochromatické), rám stačí nastaviť úsek svorka, a to môže dokončiť strečing displej oka. Obrazovky rám je rovnaký s tradičným rámom displeja keď sme sa dole jedno.

  5.na obrazovke a rámu hrana môže byť veľkosť objednávky, aké rôzne veľkosti rámu pásy môžu byť zložené z rôznych veľkostiach obrazovky, rám, môžete prispôsobiť veľkosť rôzne vzory rôznych obrazovke rám potrebné; Self-napínanie obrazovke rám na inštaláciu a návod na obsluhu

  Pred inštaláciou self-napínanie obrazovke rám potrebujete skontrolovať všetko, čo ste ako M3 a M4 Imbusový kľúč 4psc rohu prispôsobenie obrazovky rám lemovanie štandardné náhradné diely obsahujú hliníkový rám obrazovky okrajom obrazovky rám tesniace lemovanie výkopu 2slider matice a 2 náhradné skrutky.

  1. Vyberte vhodný rám obrazovky edgings podľa vašich tlač grafiky. Potom pripojte obrazovke a rámu. Pripojte druhý rám lemovanie s prispôsobenie miesta a potom opraviť jemne.

  2. Každé štyri tenisové rám používa bezšvíkové zarovnanie konektora budú napojené na štyroch rohoch a pomocou M4 Imbusový kľúč sa pripojiť hornej upevňovacie skrutky. S vnútorného rohu prispôsobenie kusov a potom rieši skrutky vnútorné návštevník prispôsobenie miesta jemne.

  Zvláštne upozornenia:

  3. čistý rám štyri napätie skrutku voľné, tak, že čistý rám groove pevne vo vnútri vonkajšieho okraja U pobrežia.

  4. Právo obrazovke dať na seba, napínanie obrazovke rám hrany, z boku na úvodnej obrazovke doska bude obrazovka plochou tlak ako je groove, potom v strane obrazovky ploché narovnané aj stlačené do drážky. Potom metóda je tiež stlačením obrazovky na oboch stranách obrazovky.

  5. M3 vnútorné Imbusový kľúč začal na okraji vonkajší šesťhran skrutky rovnomerne utiahnuté, displej s vnútorným rámom groove prirodzene pohybuje smerom von, napätie displej, že na dosiahnutie požadovaného napätia verzia obrazovky .

  6. napätie a siete je dokončená, napätie systém čistý rám a tradičné čistý rám presne to isté. photosensive Emulzie povlak & Expozície

  Má rovnaké postupy s tradičným sieťotlač miesto v procese tvorby, z obrazovky odmasťovanie, displej splachovanie a sušené a povlak photosensitve emulzie(alebo držať na photosensive filmov)pre expozície. tlač a čistenie obrazovky tlačené

  Má rovnaké postupy s tradičné procesy počas tlače alebo upratovanie po vytlačené proces odstránenie displej oka

  Po čistení obrazovky oka a plne sušené, prosím čerpať späť na displej oka od jedného rohu, potom gumené pásy sa stiahol z drážky. Displej oka budú postupne odstránené.

  tam

  Štítky: štítok pin jw, xl víno glas, zápästie jaguar, panel lqfp48, štítok garmin, xl5 tlač, ww1 vozidiel, označenie g-star, xl1200 shoba.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty