BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože

BOHATÉ ŠÉF prípade s magnetom pre Samsung Galaxy m31s čierna eko-kože

€4.77
Skladom
w10922

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Flip Case
  • Názov Značky: ŽIADNE
  • Kompatibilné Značky: Samsung

  • BOHATÉ ŠÉF obal pre Samsung Galaxy m31s/Samsung Galaxy m31s má zabudované magnety, ktoré fix it v zatvorenej polohe, zabrániť Náhodnému Otvorenie krytu. Vonkajší kryt knihy je vyrobená z umelej kože s logom, vnútorný kryt, kryt je vyrobený z mikrovlákna, ktorá chráni displej telefónu z scuffs. Vo vnútri krytu telefónu je pevné, s silikónovú základňu, ktorá slúži tiež ako dodatočná ochrana pre bočné časti telefónu. V prípade môžu byť inštalované vo zvislej polohe pre jednoduché pozeranie. vo vnútri prípade je priestor pre ukladanie plastové karty.

    Štítky: vvn samsung galaxy s rezacím zariadením s10, sklo odstraňovač stierky, samsung m31s muž prípade, syn samsung galaxy s rezacím zariadením s10, j530fm, hazbin hoteli, tui samsung galaxy s rezacím zariadením s10, čínsky borovicového lesa, hry pre samsung m31s prípade, alastor cosplay.

  • Recenzie (2)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty