Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo

Bohemia Stenu Výzdoba detskej Izby, Dekorácie Nordic Prírodné Dekorácie, Dekoratívne Zrkadlo Dizajn Interiéru, Fázy Mesiaca Zrkadlo

€22.84 €15.53
Skladom
w10422

 • Scenáre: STENY
 • vzor: Zrkadlo Povrchu Steny Nálepky
 • Čistá hmotnosť produktu: 360 G
 • Štýl: KREATÍVNE
 • Mirror edge farba: drevo farby a čierny voliteľné
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: Liplasting
 • Tému: Zátišie

 • Popis:

  Materiály: Fáz Mesiaca Nastavuje Zrkadlo vyrobené z imitácie dreva a akrylové panely, nie ako zrkadlá na nestabilné, ľahko, tiež nemusí mať rovnakú zobrazovacie účinok zrkadlo, stávajú sa dekorácie na zvýšenie viac krásy a energie pre váš život. Prosím, odstráňte film zrkadla, keď máte opraviť ich na stenu.

  Svetlé a Priestranné: Oni môžu ľahko odrážajú okolité svetlo a aby váš domov cítiť jasnejšie a priestrannejšie. Môžete tiež vytvoriť satelit vonkajšie aj vnútorné zmenu objednávky okolo polmesiacom.

  Ideálna Dekorácia: pozeráte sa na celý súbor drevených fázy mesiaca zrkadlá pre váš domov! Tieto zrkadlá sú perfektným doplnkom na všetky mesiac milovníkov' izby a veľký duchovný domov dekorácie!

  Ako Používať: Prosím vložte na hladkej ploche steny s voľným nálepky, ako sú plastové povrch hladký tapetu, hladké sklo, drevené plochy, keramické dlaždice povrch, kovový povrch, latexové farby stien; nemôže sa použiť na práškovou farbou stien.

  Zadarmo Kombinácia Piatich rôznych fázy mesiaca tvary možno kombinovať podľa potreby, alebo môžu byť odstránený a prilepený na dekoráciu rôznych častiach domu. Mesiac-tvarované akrylové dosky zrkadlo samolepky sú vyrobené z netoxického a neškodné materiály, takže nemusíte mať strach o vôňa.

  Špecifikácie:

  Popis:

  Masívneho dreva drevo, akryl zrkadlo životného prostredia EÚ , priemer cca 26.5 cm.

  Pozeráte sa na celý súbor drevených fázy mesiaca zrkadlá pre váš domov! Tieto zrkadlá sú perfektným doplnkom na všetky mesiac milovníkov' izby a veľký duchovný domov dekorácie!

  Oni môžu ľahko odrážajú okolité svetlo a aby váš domov cítiť jasnejšie a priestrannejšie. Môžete tiež vytvoriť satelit vonkajšie aj vnútorné zmenu objednávky okolo polmesiacom.

  Sú vyrobené z dreva a môžu byť zavesené na stenu so vzorom, ktoré vám môžu pomôcť postaviť sa im.

  Satelit je vyrobené z odolného bezpečnostné okuliare, ktorý je veľmi vhodný pre vysielanie. bola zafarbená čierna, ružová a biela a môžu byť zavesené na stene.

  Uvedenie to v akejkoľvek polohe, je silný Nordic chuť. Môžu byť voľne zladené s dekorácie na stene.

  Špecifikácia:

  Materiál: drevený rám, akryl zrkadla (buyr nie je potrebné sa obávať poškodenia zrkadlo)

  Veľkosť: okrúhle zrkadlo, priemer 26.5 cm/10.4 palce

  Produkt Čistá Hmotnosť: 360 g

  Mirror edge farba: drevo farby a čierny voliteľné

  Package Zahrnuté:

  1x kolo akryl zrkadlo

  4x mesiac typ akryl zrkadlo

  Štítky: mesačná fáza, miestnosti dekorácie príslušenstvo vintage, foto zrkadlá, miracullum samolepky na stenu, veľké zrkadlo pre spálne, dekor dieťa izba, dekor severskej, vasi nordic štýl, dekor zrkadlo na stenu, mesiac necklac.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty