TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia

TLAKOVÁ Panenské Vlasy Väzbe Brazílsky Telo Vlna 4 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia

€292.45 €172.55
Skladom
w10280

 • Chemické Spracovanie: ŽIADNE
 • Súčasťou Dizajn: Stredná Časť
 • Balenie: 4 ks Útku a 1 pc Uzavretie
 • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
 • Pôvod: BR(Pôvodu)
 • Vhodné Umiera Farby: Všetky Farby
 • Textúra: Telo Vlna
 • Môže Byť Permed: Áno
 • Názov Značky: PEERLESS
 • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=15%
 • Materiál Triedy: Panenské Vlasy

 • 1.Názov Značky: Tlaková Panenské Vlasy 2.Vlasy Útku: Stroj Dvojité Tkanie 3.Vlasy Textúra: Panenské Vlasy, Telo Vlna 4.Farba Vlasov: Prírodné Farby/Prírodné Black 5.Dĺžka vlasov: 10-28 inch Skladom k Dispozícii 6.Vlasy Hmotnosť: 95-100 G/Zväzok(O 3.2-3.5 OZ/Kus) 7.Materiál: 100% Ľudské Vlasy, 8. Dodacia lehota: DHL 3-6 Pracovných Dní / Podľa DPEX/GES 5-7 Dní 9. Môže Byť Permed: Áno

  -- VYSOKÁ KVALITA --

  Všetky Naše Vlasy Je Kutikulu Zarovnané Ľudské Vlasy Väzbe,

  Tesné a Čistý, Bez Zhadzovať, Č Nezamotá a Zadarmo Chémie.

  Dvojité Stroj Wefts, Môže Byť Farbivo / Bielený & Môžu Byť Narovnané / Stočený. -- VLASY ZDROJ --

  Naše Zväzky Sú Získané Od Darcov Priamo, Každý Zväzok Je Zo 100% 1 Jedného Darcu. -- VLASY TRVANIE --

  Naše Vlasy Môže Trvať Dlhšie Než 1 Rok S Náležitou Starostlivosťou. -- UZAVRETIE --

  Zadarmo Časť A Strednej Časti Sú Aj K Dispozícii. Stredne Hnedá Švajčiarskej Čipky, Prírodné Pred Trhal Korienky Vlasov.

  OTÁZKA:PREČO NEMÔŽEM ZAPLATIŤ OBJEDNÁVKU ?

  By ste mali vyplniť správne credict karte, keď robí platby ,nie na debetnej karte .aj o vašej kreditnej karty by mali byť prepojené s vaším www.knizneuniverzum.sk účtu ,na Akékoľvek otázky ,kontaktujte nás prvý

  OTÁZKA:SOM OBJEDNÁVKU ZRUŠIŤ ,ALE PREČO SOM STÁLE NEDOSTAL VRÁTENIE ?

  Je potrebné 7 pracovných dní na www.knizneuniverzum.sk sa vrátiť peniaze, platbu spracujeme ,aby sa pacient

  OTÁZKA:VLNA, VLASY TEXTÚRA

  Vlnité/kučeravé vlasy sa stanú viac voľné po u vymyte. Pretože sú prirodzené vlasy, parný proces je na vlnité/kučeravé. Ale môžete urobiť ur vlastné účesy s žehličky.

  OTÁZKA:PRELIEVANIE /SPLEŤ ZADARMO

  Prelievanie :Keď sa stretnete s 2-3 pramene straty nových vlasov .To nie je skutočný prelievanie, láskavo navrhnúť štetcov to so širokým zub špirála potom tesnenie útok opäť pred splátky, aby sa zabránilo uvoľňovaniu tak veľa v budúcnosti.

  Spleť: Obvykle, naše vlasy nebudú spleti, pretože je 100% ľudských vlasov. Avšak, sucho, ropa a nečistoty build-up, soľ ,voda, alebo nie česanie sa denne bude viesť k spleti a zvliekanie. Prosím, postupujte podľa starostlivosť o vlasy návod a použitie dobré shampoo &conditioner na umývanie vlasov dvakrát týždenne.

  OTÁZKA:PREČO SÚ KRÁTKE FÚZY NA ÚTEK?

  Keď chĺpky rez od darcov ,to je zväzok dlhé vlasy a bez útku. Dĺžka vlasov je potrebné zložiť na šitie útku. To je dôvod, prečo tam sú krátke fúzy jednej strane. Prosím, nebojte sa o to nebude mať vplyv vlasy vyzerať, a nebude mať vplyv na vlasy, pomocou a kvalitu.

  OTÁZKA:JE KAŽDÝ PRAMEŇ VLASOV ROVNAKÚ DĹŽKU?

  Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, Ako naše vlastné vlasy, ľudské vlasy nie je možné rásť presne rovnakú dĺžku každej jednej oblasti činnosti. To je dôvod, prečo ľudské vlasy končí sa vždy tenšie než hore. Prosím, plne pochopiť a zvážiť pred podaním objednávky.

  Q:SPLIT/DRY KONČÍ

  Suché Končí: Naše vlasy budú trochu suché po vysokej teploty pary spracované, najmä na dlhšie vlasy.So správnymi produktmi na stav a vlhkosti ošetrení vlasov, vám to pomôže veľa.

  Štítky: alipeerless vlasy, brazílsky panenské vlasy, obrie parochňu, vlasy, by, geekvape tlaková rdta, 3 palcový reproduktor, pearless, bundl s closur, bf rda.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty