Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh

Originálne Náhradné Batérie Samsung HQ-S71 Pre Samsung Galaxy M11 Originálne Batérie 5000mAh

€5.64 €5.08
Skladom
w10190

 • Číslo Modelu: HQ-S71
 • Názov Značky: Samsung
 • Kompatibilné Značky: Samsung
 • Certifikácie Kvality: ce
 • Kapacita batérie(mAh): 3501mAh-5000mAh
 • Originál alebo Nie: Pôvodný

 • Značka:Samsung

  Atribúty produktu: 100% Originálne Pravé

  Typ batérie: HQ-S71

  Kapacita batérie: 5000mAh

  Napätie limit: 4.35 V

  Kompatibilný s: Samsung Galaxy M11

  Batéria Krajina Pôvodu: Čína

  Balenie špecifikácia: bulk balení (bublina obálka taška)

  Tento produkt sa zabezpečilo, že nákup je z výrobcovia mobilných telefónov príslušenstvo predajných kanálov, úplne 100% pravý originál.

  Dôležité: Nový Lítium-Iónové batérie musia byť PLNE NABIŤ a ÚPLNE VYBIŤ 2 až 3-krát, kým budú PLNE KLIMATIZOVANÉ. Prosím, pamätajte, že nový Lítium-Iónová batéria je plný výkon a dlhú životnosť sa dá dosiahnuť len po 2 až 3 úplných cykloch nabitia a vybitia. Po prejdete cez 2 na 3 bicykle, budete nikdy musieť stav, batériu znova! Všetky hovoru a pohotovostného režimu časy sú orientačné, v závislosti od dopravcu nastavenia siete, intenzity signálu, a vybraté funkcie. Doby hovoru a Pohotovostného režimu bude nižšia v Analógový režim, ako je uvedené vyššie. Vážení zákazníci a priateľ: keď si kúpite môj výrobok,ak sa nič nezvyčajné nedeje:Neboli prijaté položky, alebo v rozpore s popisom alebo iné dôvody, aby ste neboli spokojní. Prosím, nenechávajte neutrálne (alebo negatívnu )spätnú väzbu alebo otvoriť prípade ľahko, prosím, neváhajte a napíšte ma kontaktovať. Budeme sa snažiť, služby vyriešiť váš problém. Verím, že dobrá komunikácia môže vyriešiť všetko. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

  Budeme loď vašej položky, akonáhle je to možné po zaplatenia. Ak sa vaše položky vybehol z akcií alebo iných problémov. Budeme vám hneď ako to bude možné. Normálne, budeme loď ju Hong Kong Letecky, Singapur Letecky. Medzinárodnú Dopravu vyžaduje zložitejšie prepravné postupy. Ak položka nie prísť po očakávania deň alebo akúkoľvek inú otázku. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém.

  Štítky: cievka samsung batéria, batérie galaxy, batéria pre samsung galaxy note tablet, plug samsung, galaxy samsung, 5000mah batéria li ion, batérie pre texet tm, batéria pre samsung gt-c3520, batérie pre digma tablet, batéria pre samsung.

 • Recenzie (1)

  • Llisicina

   Original battery, very well packed and protected and with a tool kit.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty