Myseľ – návod na použitie (kniha Myseľ bez hraníc)

Najvzácnejší dar, ktorý sme dostali, je naša myseľ. Umožňuje nám učiť sa, milovať, myslieť, tvoriť a prežívať radosť. Je bránou k pocitom, k schopnosti naplno prežiť život aj prežívať trvalú intimitu. Umožňuje nám inovovať, rásť a dosahovať úspech. Napriek tomu si len málo ľudí uvedomuje, že niekoľkými praktickými metódami si môžeme zdokonaliť myseľ a naštartovať schopnosť učiť sa.“

MARK HYMAN, M. D., riaditeľ stratégií a inovácií v Centre pre funkčnú medicínu Clevelandskej kliniky, autor dvanástich bestsellerov v rebríčku New York Times

Myseľ je najvýkonnejšia technológia na svete, ku ktorej ste nikdy nedostali návod na použitie. Až teraz.

Obmedzenia neexistujú. Hoci ľudia tvrdia opak, máte neobmedzený potenciál – ak viete, ako používať svoju myseľ. Slávny kouč myslenia Jim Kwik už dvadsaťpäť rokov pracuje s najlepšími hercami, športovcami, výkonnými riaditeľmi a mimoriadne úspešnými ľuďmi, ktorým pomáha odhaliť ich skutočné schopnosti. V tejto prelomovej knihe prináša vedecké a overené postupy, ktoré majstri používajú na urýchlenie učenia a na dosiahnutie svetových výsledkov.

„Počas kariéry som pracoval s hereckými superhrdinami a Jimova schopnosť zlepšiť učenie a život je jednou z najlepších superschopností na svete.“ JIM GIANOPULOS, predseda a výkonný riaditeľ Paramount Pictures

S touto knihou:

• Ovládnete svoje zvyky: zbavíte sa negatívnej rutiny a bez námahy si osvojíte pozitívnu.
  • Naštartujete svoju produktivitu: porazíte štyroch „zloduchov“, ktorí obsadili vaše neurónové dráhy.
  • Načriete do nekonečnej motivácie: objavíte nevyčerpateľné palivo, ktoré vás poženie priamo k cieľu.
  • Odstránite otupenosť mozgu: získate prístup k odborným technikám a tipom od najlepších jedál na podporu myslenia po optimalizáciu spánku.
  • Vycibríte si sústredenie: vo svete rozptýlení a preťaženia budete priami a nezastaviteľní.
  • Naučíte sa čokoľvek: rýchlo čítať, lepšie sa rozhodovať a spoľahlivo si zapamätať všetko od mien až po cudzie jazyky bez ohľadu na vek.

Myseľ bez hraníc ukrýva tajomstvo, ktoré vám zmení život: keď sa naučíte, ako sa učiť, oslobodíte sa od obmedzujúcich predsudkov, dosiahnete prelomový úspech a budete žiť výnimočný život. Táto kniha nie je teoretická. Je to praktická, jednoduchá a overená mapa, ktorá podrobne vyznačí cestu k vášmu ja bez hraníc.

Autor: Jim Kwik
Vydavateľstvo: Tatran
Rok vydania: 2021
Väzba: pevná